Koloběžka Yedoo - pro děti i dospělé

Koloběžku YEDOO vyrábí renomovaná společnost Intrea v několika provedeních. Určeny jsou pro všestranné ježdění - do terénu i na silnici, pro děti, teenagery a dospělé.

Několik typů, společná kvalita

Každá koloběžka Yedoo se vyznačuje kvalitním provedením - HI-Ten ocel a lehké hliníkové ráfky jsou předpokladem pro lehkou koloběžku (kolem 9 kg např. pro verzi s 16 palcovým předním kolem). Kvalitní jsou rovněž V-Brake brzdy.

Koloběžka Intrea YEDOO Four

Na obrázku je Koloběžka Intrea YEDOO Four, kterou koupíte za cenu kolem 2 500 Kč. Tato koloběžka má 16-ti a 12-ti palcové kolo a je vhodná do terénu i na silnici.

Skvělá pro teenagery je koloběžka Yedoo Ox 12" - V brake s 12-ti palcovými koly, která je super do terénu i pro náročnější způsob jízdy. Cenově vyjde obdobně jako verze Four.

O značce koloběžek Yedoo

"Yedoo je zkrátka symbolem naší vášně pro pohyb na dvou kolech, o kterou se s radostí dělíme i s Vámi." To řekl Dan Pilát, šéf značky Yedoo, která se dnes prodává již ve 22 zemích světa a existuje 13 let. Jméno Yedoo vzniklo ze zvolání "Jedůůůů", které můžete slyšet od koloběžkářů při jízdě z kopce.

Na koloběžkách Yedoo se dnes prohání i hrdinové slavného Čtyřlístku.